Navigace

Obsah

Předání daru do dětského centra

Pro tento článek jsem si dovolila trochu osobitější přístup..........
Na letošním obecním plese vyhrál hlavní cenu - televizi, pan Petr Limberger z Oseka. Své výhry se ale ihned zřekl, ve prospěch dětí. Pověřil nás, abychom ji dali "někam k dětem", kde jim udělá radost. Hledání správného místa nám moc práce nedalo. Jako první nás napadlo dětské centrum Jihočeského kraje, které sídlí ve strakonické nemocnici. Toto centrum je pobytovým zařízením pro děti a jeho hlavní náplní činnosti, je komplexní péče o děti předškolního věku, zejména kojence a batolata. Měla jsem tu čest, jménem pana Limbergera, předat jeho dar přímo řediteli tohoto centra, panu Mgr. Martinu Karasovi. Pan ředitel i ostatní personál, byl velmi milý a přátelský. Ze všech stran tam na mě dýchala pohoda, klid a rodinná atmosféra. Ani se mi odtud nechtělo. Pan Karas byl velmi překvapen a potěšen štědrostí našeho dárce. Touto cestou a jeho jménem, bych chtěla ještě jednou panu Limbergerovi za jeho dar poděkovat. V centru jsou vděčni za každý, byť sebemenší sponzorský dar, ať věcný nebo finanční.
Návštěva centra a setkání s tak milýmí lidmi, mi vnukla myšlenku, uspořádat pro tyto děti veřejnou sbírku (podrobnosti k této sbírce se brzy dozvíte z letáčků v poštovních schránkách a z webových stránek obce).
Nebuďme lhostejní k dětem bez rodin a pomozme jim, alespoň trochu udělat svět veselejší a krásnější. Tyto děti, žijící v dětském centru, si tento osud nevybraly.

Když máme tu možnost pomoci, tak pomozme...........

Jitka Brejchová


Pro tento článek jsem si dovolila trochu osobitější přístup..........
Na letošním obecním plese vyhrál hlavní cenu - televizi, pan Petr Limberger z Oseka. Své výhry se ale ihned zřekl, ve prospěch dětí. Pověřil nás, abychom ji dali "někam k dětem", kde jim udělá radost. Hledání správného místa nám moc práce nedalo. Jako první nás napadlo dětské centrum Jihočeského kraje, které sídlí ve strakonické nemocnici. Toto centrum je pobytovým zařízením pro děti a jeho hlavní náplní činnosti, je komplexní péče o děti předškolního věku, zejména kojence a batolata. Měla jsem tu čest, jménem pana Limbergera, předat jeho dar přímo řediteli tohoto centra, panu Mgr. Martinu Karasovi. Pan ředitel i ostatní personál, byl velmi milý a přátelský. Ze všech stran tam na mě dýchala pohoda, klid a rodinná atmosféra. Ani se mi odtud nechtělo. Pan Karas byl velmi překvapen a potěšen štědrostí našeho dárce. Touto cestou a jeho jménem, bych chtěla ještě jednou panu Limbergerovi za jeho dar poděkovat. V centru jsou vděčni za každý, byť sebemenší sponzorský dar, ať věcný nebo finanční.

Návštěva centra a setkání s tak milýmí lidmi, mi vnukla myšlenku, uspořádat pro tyto děti veřejnou sbírku (podrobnosti k této sbírce se brzy dozvíte z letáčků v poštovních schránkách a z webových stránek obce).

Nebuďme lhostejní k dětem bez rodin a pomozme jim, alespoň trochu udělat svět veselejší a krásnější. Tyto děti, žijící v dětském centru, si tento osud nevybraly.

Když máme tu možnost pomoci, tak pomozme...........

                                                                                                                               Jitka Brejchová

 Vytvořeno: 2. 5. 2018
Poslední aktualizace: 2. 5. 2018 15:27
Autor: Správce Webu