Maškarní bál pro děti

V sobotu 12.března 2016 jsme uspořádaly, celou zimu očekávaný, maškarní bál pro naše nejmenší z obce.

V sále obecní hospůdky se letošní rok sešlo 45 dětí v nejrůznějších kostýmech. Děti měly možnost se nechat namalovat na obličej, čímž dovedly svůj kostým k dokonalosti. Přišel i oblíbený klaun, bez kterého by maškarní v Oseku, už ani nebylo parádní maškarní....Děti už si na něj zvykly a každý rok netrpělivě vyhlíží, kdy vstoupí do sálu. Měl pro ně připraveno plno soutěží a bohatou tombolu. Celé odpoledne bylo velmi zábavné, plné soutěží, tancování a dovádění. Děti odcházely domů až pozdě odpoledne, sice unavené, ale šťastné. Pro nás pořadatelé těchto akcí, není nic lepšího, než vidět úsměv a radost ve tváři našich nejmenších.

Vytvořeno: 15. 6. 2017
Poslední aktualizace: 15. 6. 2017 17:07