Mezinárodní den žen 2016

Jako každý rok, tak i letos, v sobotu 5.března 2016 uspořádaly ženy (ČSŽ Osek) pro ženy oslavu MDŽ, za podpory OÚ Osek a pod záštitou členky rady Jihočeského kraje paní Ing. Hany Tůmové.

Ženy přívítala předsedkyně svazu a poté i starosta obce p.Pajdla. Ten popřál ženám vše nejlepší k jejich svátku a jako pozornost pro ně, jim přinesl vlasnoručně vyrobený moučník. To ženy ocenily, ne každý muž se kamarádí s vařečkou a pečící troubou...Během odpoledního programu nejprve, vystoupily děti ze spolku Baráčníků z Radomyšle s country tancem, a pak ženám zarecitoval pan Petr Šulista básně nejen z vlastní tvorby. Každá žena obdržela kytičku, následovala volná zábava a občerstvení o které se výborně, jako vždy postarala p.Kohoutová. Odpoledne se vydařilo, sedělo se do pozdních odpoledních hodin. Sešlo se 43 žen.

Vytvořeno: 15. 6. 2017
Poslední aktualizace: 11. 9. 2017 14:13